Hit Malina, to szwalnia, która zaczęła swoją działalność ponad 30 lat temu. Właściciele od niedawna mają swoją gromadkę wnuków. Dlatego, Szanowny Kliencie, pozwolimy sobie, zwracać się do Ciebie bezpośrednio. Mamy nadzieję, że nie poczujesz się z tym źle.

Chcemy, aby nasz sklep internetowy służył Ci na kilka sposobów. Oto one:

Trochę na przekór schematom na rynku, naszą ofertę kierujemy przede wszystkim dla Taty, Wujka, Dziadka. Chcemy ułatwić Wam sposób kupowania ubranek dla swoich ulubieńców. Dlatego, też, strona opisana jest w sposób, który odbiega od przyjętych do tej pory standardów ponieważ położyliśmy nacisk na walor edukacyjny 🙂 Zaczniemy od tego, że wszystkie nasze ubranka są wykonane z produkowanych w Polsce dzianin. Do tej pory stykaliście się z dzianiną wybierając się na bieganie czy siłownię ewentualnie na ryby. Wasze spodnie z dresu i bluzy sportowe to dzianina. Od teraz, Wasze dzieci, też będą ubierane w dzianinę. Dlaczego? Oto techniczne informacje dla Was:

Duża eastyczność

Potrzebujecie jej, żeby łatwo ubierać, przebierać, w każdej pozycji maluszka

Rozciągliwość

Niemowlak lubi się ruszać. Musi mieć wygodę

Miękkość

Delikatna skóra dziecka, jest wrażliwa.

Przewiewność

Maluchy które nie chodzą, musza czuć się komfortowo.

Kochane Mamy, Babcie, Ciocie. O Was nie zapominamy. Dobrze wiemy, że Wasi mężczyźni (Ci dorośli), nie zawsze ogarniają sprawy związane z maluchami. Takie pojęcia jak bodziak, pajacyk, czy kopertówka, do tej pory były im prawdopodobnie dalekie. To Wy dobrze wiecie czego potrzebują Wasze dzieci.

Młodzi rodzicie. Dla Was zaczyna się podróż życia :). Wam też chcemy ułatwić kupowanie pierwszych ubranek dla swoich dzieci.

Dla Was wszystkich dbamy o to, aby dzianina jakiej używamy była wysokiej jakości. Jak się wkrótce przekonacie, ubranka, są uszyte z gęstej, miękkiej, dzianiny o wysokie gramaturze. Możecie ją naciągać, aby w łatwy sposób ubrać maluszka, przy czym możecie to robić tak często jak tylko potrzeba, a dzianina nie straci swoich właściwości i pięknego wyglądu. Można ją często prać. Napy są mocno zainstalowane i nawet po wielu nocnych akcjach, nie zrobią się wokół nich dziury. Co więcej, możecie przekazać ubranka, z których wyrosną wasze pociechy kolejnym maluchom, które dalej będą się cieszyć wysoką jakością i wygodą.

Szyjemy dla Was od 1990 roku. Wszystkie materiały pochodzą od polskich, sprawdzonych producentów. Pilnujemy całego procesu produkcji, od etapu produkcji dzianiny, po doręczenie gotowego ubranka do Twoich rąk.